Nuk ka më dyshime: Alban Mehmeti së shpejti sërish baba (FOTO)

By

Ka tash e një kohë që përflitet dhe dyshohet mbi një shtatzëni të dytë të bashkëshortes së këngëtarit Alban Mehmeti.

Paraqitjet e reduktuara në rrjete sociale e shtimi në peshë kanë qenë dy prej indikacioneve që çuan në këtë dyshim.

E më në fund, nuk ka më hapësirë për dilema.

Përmes një postimi, bashkëshortja e Albanit, Fjolla e ka konfirmuar lajmin në foton ku ledhaton barkun tashmë dukshëm të rritur.

(lajmi vijon nën foto)
?
A post shared by Fjolla Svirca Mehmeti (@fjollasvirca) on

Kujtojmë se nga martesa, çifti kanë një djalë, Lurnin i cili në verë mbushi dy vite. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm