Nuk e publikoi këngën e re, Buta tregon arsyen qesharake

By

E diela ishte rezervuar nga Buta për ta publikuar projektin e ri me titull ‘OK OK’, mirëpo kjo gjë nuk ndodhi.

Kështu është shtyrë për sot në mbrëmje dhe arsyen e gjithë kësaj e ka treguar reperi.

“Më zuri gjumi edhe kom harru me upload videon”, ishte arsyetimi ‘qesharak’ i Butës.

Kënga e tij e re është punuar në studion e RedBox dhe pritet të publikohet sonte me fillim të orës 20:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm