Foto e paparë më herët: Si dukej Dua Lipa në 2010-tën?

By

Sot është një prej këngëtareve më të famshme botërore.

Këngët e saj në dy vitet e fundit i gjen në majat e klasifikimeve të top listave nga lindja në perëndim.

Por, ky sukses i Dua Lipës nuk ka qenë as i shpejtë e as i befasishëm.

Dua, ka punuar gjatë në këtë drejtim teksa një prej njerëzve që ka besuar që prej fillimeve në të është moderatori Alaudin Hamiti.

Në këtë datë, plot tetë vite më parë, në 2010-tën ai në profilin e tij ka postuar një fotografi të këngëtares me aktorin Jude Laë.

Shumë gjëra janë ndryshe nga tash në këtë shkrepje por ëmbëlsia dhe buzëqeshja e Duas, tashmë super yll botëror, është po e njejta! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm