Remzie Osmani: Nuk më pengon fama, aq më tepër nuk përmendem për skandale (Video)

By

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret që ka krijuar këngë për tre dekada radhazi. Muzika e saj pëlqehet nga të gjitha gjeneratat prandaj suksesi nuk i mungon.

Në Prive, ajo tregoi se gjatë gjithë këtyre ka marrë shumë dashuri nga publiku, e fama që vjen bashkë me muzikën nuk i ka penguar pasiqë ndryshe nga këngëtarët e muzikës moderne që lakohen edhe për jetën private apo skandale për të e koleget të saja nuk ka pasur.

Publikut të saj, Remzija shumë shpejt do i sjell një projekt të ri muzikor për tekstin e të cilës thotë se është shumë i ndjerë dhe i bukur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm