Nuk e dinim që Majk e Kapo janë kaq të afërt, Capital T komenton këngën e re “Qikita”

By

Dyshja janë tejet miq të mirë dhe këtë e dëshmuan kur publikuan këngën “Pasha Jetën”, dhe ne menduam se do ishte vetëm me aq.

Por ata e përkrahin njëri tjetrin aq shumë, sa Cpital T vet një krijues hitesh në muzikën shqiptare, i quan hite këngët e Kastriot Rexhës.

Reperi dje publikoi këngën e tij më të re “Qikita”, një projekt shumë ritmik e me motive vere, dhe është Kapo ai që e quan “hit”.

“Vetëm hite biri e asgjë më pak”, ka shkruar Kapo, për këngën e re të reperit Majk e cila u publikua dje e të cilën mund ta dëgjoni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm