Nuk duhet të humbisni Artën dhe Artanin në ‘edicionin e lajmeve’

By

“Vëllai i Madh” sot e ka një sfidë më ndryshe për banorët e Big Brother Vip Kosova.

Ata do të realizojnë emisionet e Klan Kosovës, Rubikonin, Orën e Pasdites dhe Lajmet.

Edicionin e lajmeve brenda BBVK e prezantuan Arta dhe Artani të cilët na servirën një performancë të pa metë.

Ndiqni më poshtë një sekuencë të shkëputur nga edicioni i lajmeve këtë mbrëmje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm