Nora nuk e lë verën ti ik

By

Nëse menduat se Nora Istrefi verën do e kalonte vetëm me këngën Bamboleo, e keni gabim.
Istrefi e cila i është kthyer koncerteve pas shtatëzanisë shumë shpejt do të sjell një projekt të ri muzikor.

Prive mëson se ajo veçse ka filluar punën për këngën e re në studion e Big Bang.

Projekti do të jetë me ritme veore dhe do të lançohet me videoklip pas disa javëve./Prive.al

Artikuj të ngjashëm