Nora merr rrugë vetë e treta?!

By

Këngëtarja Nora Istrefi sonte ka marrë rrugë nga aeroporti i Prishtinës.

Bashkë me nënën e saj, zonjën Suzana dhe vajzën Renée, këngëtarja është nisur drejt një destinacioni aktualisht të panjohur.

Nuk dihet nëse Nora vetë e treta është nisur drejt ndonjë destinacioni për pushime siç kishte vepruar vitin e kaluar kur ishte nisur drejt Turqisë në këtë përbërje.

Ndryshe, Roberti mbetet në Prishtinë ku po vazhdon mbrëmjet muzikore tashmë si këngëtar mjaft i kërkuar për performanca live. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm