Nora Istrefi zëvendëson shpejt Irkenc Hykën: Bashkëpunimi i ri me këtë këngëtar

By

Këtë javë mori dhenë lajmi se Nora Istrefi ka anuluar duetin me Irkenc Hykën, e në
prononcimin dhënë për Prive.al ka zbuluar se ajo nuk e ka gjetur veten në këtë
projekt, dhe e ka parë të natyrshme të distancohet.

Mirëpo, nuk do të vonoj produksioni i radhës nga Nora e cila do të jetë sërish në
duet, por këtë herë me një artist nga Kosova.

Prive konfirmon se Istrefi është bërë bashkë me Seven Saraçin për këngën e parë
së bashku, e cila është krijuar nga vetë Seveni e teksa klipi do të xhirohet javën
tjetër në Tiranë.

Artikuj të ngjashëm