10 gjëra që si kemi ditur për Teutën? Ka ende dhe na i thotë vetë aktorja (VIDEO)

By

Është një prej personazheve që me secilën lëvizje krijon lajm.

Jeta private e Teuta Krasniqit është shënjestruar nga mediat dhe opinion më shumë se çdokujt tjetër.

E përkundër kësaj vëmendjeje, janë ca gjëra që ende si dimë nga Teuta.

Këto, aktorja e njohur na i zbuloi në rubrikën ’10 gjërat që si dini për…’ në emisionin Prive ku mes tjerash, Teuta rrëfeu disa histori emocionale dhe të tjera.

Ndiqni të plotë rrëfimin e Teutës më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm