S’është e lehtë jeta prej reperi: Majk tregon se çfarë kërkon nga partnerja!

By

I komentuar shpesh për jetën private, ai për herë të parë në Prive ka treguar se çfarë kërkon nga partnerja që ka afër vetes.

Në një intervistë më ndryshe nga herët e tjera në Prive, ai thotë se atij i duhet një partnere e kuptueshme sepse është i rrethuar  nga vajzat dhe jeta e puna e natës është e vështirë.

Ndiqeni të plotë intervistën e Majk në Prive:

Artikuj të ngjashëm