Nora e Noizy shokë: Një tjetër hap në miqësinë e tyre! (Foto)

By

Deri tani nuk kanë pasur ndonjë raport mes tyre, as miqësor e as armiqësor po kjo mesa duket ka filluar të ndryshoj mes Nora Istrefit dhe reperit Noizy.

Para pak ditësh ishte këngëtarja ajo që nxorri një video në Instastory ku shihej Noizy dhe Dj i saj, teksa sot Nora ka bërë një tjetër hap, duke filluar ta ndjek artistin në llogarinë e tij në Instagram.

Mesa duket në mënyrë rapide po ndërtohet një tjetër marrëdhënie e mirë kolegiale, që nuk është çudi nëse dyshja janë bërë bashkë edhe për një produksion muzikor.

Detaje sa i përket kësaj pjese akoma nuk dihen, gjithçka rreth kësaj pritet të zbulohen në ditët në vijim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm