Buta rikthehet me këngë të re (VIDEO)

By

Kanë kaluar disa muaj pa projekte muzikore nga Buta.

Por, reperi ka punuar gjatë kësaj kohe për të lansuar shumë shpejtë disa këngë.

Së fundmi në Instagram, ai njoftoi fansat e një projekt i ri është gati dhe do të publikohet për pak ditë.

“Shumë shpejtë”, ka shkruar ai në Instastory duke mos dhënë detaje të tjera.

Kujtojmë se kënga “Gips” është e fundit e publikuar nga ai./Prive.al

Artikuj të ngjashëm