Premierë: “Allo ti bruda” nga Agon Amiga dhe K Albo (VIDEO)

By

Agon Amiga është bashkuar me K Albo për këngën e re.

Projekti i cili sapo u publikua quhet “Allo ti bruda” dhe është i shoqëruar me videoklip të realizuar nga XL Films.

Për tekstin janë përkujdesur të dy reperët.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re dhe ta shikoni klipin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm