Noizy sot ditëlindjen, këtë moshë e arriti!

By

Skena e muzikës shqiptare, s’do të ishte e njëjtë pa reperin Rigels Rajku.

I lindur nën emrin Rigels, ai u bë i famshëm me nofkën Noizy.

Reperi që është lider i label’it OTR në Shqipëri, i ka falur muzikës shqiptare plot këngë, e po ashtu edhe emocion e skandale me rivalët e tij.

Sot ai feston ditëlindjen dhe mbush plot 31 vjeç.

Gëzuar Noizy! /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm