A ka tradhtuar ndonjëherë Marina Vjollca? (VIDEO)

By

Këtë përgjigje ajo e ka thënë disa vjet më parë, kur edhe ishte beqare, oj në lidhje dhe vetëm 23 vjeçe.

Moderatorja Marina Vjollca, tani për tani është ndër emrat më të lakuar të shoubizit shqiptar.

Ishte e famshme, por edhe më shumë emri i saj u spikat nga lidhja me reperin kosovar Getoar Selimi.

Por, a ka tradhtuar ndonjëherë bukuroshja bionde? Kur do i heqë flokët e bardha e plot përgjigje në të tjera pyetje, në linkun më poshtë, në intervistën e saj 60 sekondëshe për Prive!

Artikuj të ngjashëm