Mozzik e Getinjo s’do ta mbajnë asnjë koncert këtë verë

By

Mozzik e Getinjo ka kohë që janë larguar nga On Records, kompania ku janë menaxhuar që nga fillimi i karrierës.

Pas shkëputjes së kontratave, vëllezërit kanë vazhduar me projekte nën vulën e 2 Euro Gang.

Këtë të shtunë, Prive intervistoi Getinjon ku reperi zbuloi shumë gjëra. Madje ai tregoi që për shkak të një plani, ai dhe vëllai i tij Mozzi, s’do të mbajnë koncerte deri në shtator për shkak të një plani.

Për të kuptuar më shumë rreth kësaj dhe disa gjëra të tjera, klikoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm