Noizy ‘rikthen’ Dafinën në koncerte

By

Dy ish armiqtë, tashmë miqtë e ngushtë në shoubizin shqiptar, Noizy dhe Dafina Zeqiri janë bërë sërish bashkë.

Koncertet kanë qenë arsyeja që kanë bashkuar dyshen e njohur!

Noizy i cili po qëndron në Amerikë do jetë pjesë e një mbrëmjeje muzikore e cila duket se ka qenë arsyeja që t’i bashkangjitet edhe Dafina.

Pas shumë kohësh mungesë për audiencën shqiptare, Duffy do të performojë në eventin i cili në poster është quajtur ‘mega shoë’. /Prive.al/

Lituation Tonight! NEW YOOORK ?? #Moneyz #Albanianshow

A post shared by DAFiNA (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm