Në vend të puthjeve nga Eni, Gencit po i fal puthje dikush tjetër!

By

Dyshja e famshme shqiptare Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi po pushojnë në Tajlandë të Azisë dhe ishte ky momenti kur ata përfundimisht u deklaruan se janë në lidhje.

View this post on Instagram

In the Jungle

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Dy artistët madje u tha të kenë shkuar atje për muajin e mjaltit, për shkak se në gishtat e tyre u vërejtën edhe unazat e martesës.

Por në këto pushime romantike, Gencin nuk po e puth Eni, por dikush tjetër!

Reperi ka publikuar një fotografi shumë të lezetshme me njërën nga kafshët më të adhurueshme në botë, elefantët.

Ai madje edhe ka marrë një puthje nga elefanti, ndërsa imazhin e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

Ndryshe ai është kritikuar nga një ndjekëse, për shkak se po shëtiste me elefantët nëpër xhungël, dhe sipas komentueses, kjo ishte mizori ndaj kafshëve.

Detajet mund t’i mësoni nga lajmi më poshtë:

Artikuj të ngjashëm