Noizy jep lajmin më të bukur për sot (FOTO)

By

 

Për ju që nuk e keni ditur, Noizy ka një mbesë.

Motra e reperit vite më parë solli në jetë një vajzë të cilën artisti shpesh herë e poston në rrjete sociale.

Sot, Noizy u bë dajë për herë të dytë dhe këtë e bëri të ditur vet ai.

Por, kësaj radhe ai njoftoi se fëmija është djalë dhe këtë e tregoi përmes një buqete me lule të bardha dhe të kaltra.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm