Blero dhe Afrona blejnë banesë, Prive zbulon shifrën marramendëse që ata paguan (VIDEO)

By

Po bëhen gati për të nisur një jetë të përbashkët dhe për këtë, u ble edhe një apartament i ri për dyshen e famshme.

Këngëtari Blerim Muharremi dhe e fejuara e tij Afrona Dika, kanë ndërmarrë hapin e madh në lidhje, duke blerë një apartament të ri në periferi të Prishtinës.

Për këtë arsye Blero ka shtyrë edhe publikimin e kripit të ri, ngase ka investuar paratë në banesën e re, e cila ka kushtuar plot 350 mijë euro.

Për të tjera detaje, ndiqeni kronikën “Të pathënat e javës”, që u transmetua këtë javë në Prive.

Artikuj të ngjashëm