Noizy jep detajet e mega koncertit të vitit

By

Prej kohësh, reperi Noizy paralajmëron një super koncert.

E më në fund, detajet janë bërë të ditura.

Eventi do zhvillohet në Tiranë me datë 14 gusht.

Reperi përmes një shkrimi ka zbuluar se koncerti me emra të tjerë të ftuarish do e rikthejë nostalgjinë e viteve të fillimit të karrierës së tij, dhe krejt hiteve të pakontestuara.

Shkrimi i plotë i plotë i tij në vijim.

Artikuj të ngjashëm