Noizy e ‘prishë’ TikTok-un e Yllit dhe Loredanës

By

Numërimi prapa ka nisur.

Pas një pune kolosale që u vulos me një line up fantastik të ftuarish, nesër në Tiranë mbahet “Alpha Shou” nga Noizy, një organizim ky që tutje do bëhet i përvitshëm.

Ndër dy emrat e ftuar janë Yll Limani dhe Loredana, miqtë e liderit të OTR.

Në prova, ata ditën e sotme kanë gjetur kohë edhe për TikTok.

Dyshja kanë publikuar provat e një “Tiktoku” i cili është prishur nga Noizy.

Ky I fundit, hyn në kuadër teksa buzët e Yllit lexohen duke thënë “ik bre ti”.

Momenti plot humor është bërë viral në rrjet. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Artikuj të ngjashëm