Don Xhoni ‘del’ jashtë makinës në lëvizje, Butrinti publikon momentin

By

Butrinti dhe Don Xhoni kanë pasur së fundmi një koncert të përbashkët.

Teksa sezoni veror po shkon drejt mbylljes, dy artistët performuan bashkë duke ofruar në një nga klubet e vendit, atmosferë shpërthyese.

E teksa e jep maksimumin në skenë, Don Xhoni full energji duket të jetë edhe jashtë saj.

Në rrugën e përbashkët, ka qenë Butrinti ai që e ka inçizuar reperin jashtë makinës me gjysmën e trupit, teksa mjeti është në lëvizje.

Momenti vjen i plotë në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm