Noizy e Dafina të përqafuar paralajmërojnë klipin e ri (VIDEO)

By

Është publikuar një pjesë shumë e shkurtër nga klipi i ri i Noizyt me Dafina Zeqirin.

Ka qenë reperi ai që e postoi një video të cilën e përshkroi me një pikëpyetje.

Në video, të dy shihen shumë të përqafuar me njëri-tjetrin.

Xhirimet e këtij projekti kanë përfunduar dhe neve na mbetet të presim derisa kënga të publikohet.

Kjo është kënga e parë mes këtyre dy artistëve./Prive.al

View this post on Instagram

?

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Artikuj të ngjashëm