Stine jep sqarim për sherrin me Florin

By

Reperi Stine, kryetema pas përfundimit të Këngës Magjike ka folur përmes një postimi në Facebook edhe për këtë çështje ndërsa mes tjerash ka uruar 2016-tën. Ky është postimi i tij:

Pershendetje miq. Duke marre shkas nga ditet e para te keij viti te ri desha tju uroj perzemersisht,dhe te sqaroj nje situate te vitit ku e hodhem pas me te mirat dhe jo te mirat e tije. Ju detyrohem nje sqarim per incidentin e Kenges Magjike. Sic e kam thene edhe ne Dwm,Jane komentuar lloj e lloj versionesh duke vene ne pah vlerat apo antivlerat e njerit apo tjetrit. jam dhe jemi ndryshe pa patur nevoje per icidente te ksaj natyre.ne jemi Artist njekohesisht edhe shembuj te Kultures dhe artit,sjelljes,menyres dhe se si jetojm etj etj.kshuqe le te qendrojme te tille deri ne Fund.kam ecur prej vitesh dhe kam arritur bashke me mbeshtetjen tuaj aty ku duhet.gjej Rastin tju falenderoj per cdo perkrahie dhe cdo mbeshtetje tuajen.me rsp N.Duka

Artikuj të ngjashëm