Një tjetër bashkëpunim mes super artistësh!

By

Kjo vazhdon të jetë sezona e bashkëpunimeve.

Gjatë ditës së sotme, Nozi dhe S4MM, konfirmuan se po vijnë me një tjetër bashkëpunim.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i artistëve, ku para 1 viti u bënë bashkë për këngën “Po thu”. Kurse para vjetësh ata sollën bashkëpunimin me titull, “La Familia”.

Lajmin e bëri të ditur reperi S4MM, me një postim në llogarinë e tij në Instagram ku shihet krah Noizyt dhe shkruan, “PO PO PUERTO RICO”. /Prive.al

View this post on Instagram

PO PO PUERTO RICO 🇵🇷 @noizy 🔑

A post shared by S4MM (@samirs4m) on

Artikuj të ngjashëm