Dyshohet se janë bashkë: Regjisori i drejtohet publikisht Arbanës

By

Për të gjitha raportimet në media preferuan të mos e thonë asnjë fjalë.

Por, Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn publikisht i bashkon emisioni të cilin realizojnë.

E ky i fundit ka qenë shkaku që regjisori Grishaj t’i thotë diçka publikisht Arbanës.

Me foton nënë e bir të bashkuar pas 41 vitesh, Eduarti ka etiketuar Arbanën nën mbishkrimin: ‘Mision i përmbushur’.

Ky është interaksioni i parë në rrjete sociale i dyshes pas raportimeve për romancë me njëri-tjetrin, gjë për të cilën kanë shkruar tash e dy javë mediat në Shqipëri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm