Andrra publikon videon: Brenda ambienteve mahnitëse të ‘Andrra Couture’

By

Dy net më parë, në zemër të Tiranës mori jetë sipërmarrja e re e çiftit Sinan Hoxha dhe Andrra Destani.

Dyshja hapën dyqanin ‘Andrra Couture’ me fustane të nusërisë dhe që priten të plotësohen edhe me fustanë solemn të dizejnuar nga një linjë e veçantë e dizajnerëve të kontraktuar për këtë punë.

E tashmë, pjesa që ka mbetur është promovimi i biznesit dhe kur ke në rrjete sociale qindra mijëra fansa, kjo bëhet edhe më e lehtë.

Ka qenë Andrra sot që ka publikuar një video ku shfaqet ambienti mahnitës i dyqanit dhe trajtimi si princeshë që i bëhet secilës që e frekuenton.

Ndiqni të plotë videon më poshtë. /Prive.al/

Dress: @andrracouture Make-up: @rita.s_salon Model: @leikraja

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι ❥ (@andrradestani) on

Artikuj të ngjashëm