Një muajsh tashmë: Ledioni publikon një fotografi të re të djalit me këtë rast! (FOTO)

By

Muaji dhjetor do të mbahet mënd gjatë gjithë jetës si një ndër muajt më të veçantë e më të rëndësishëm pë prezantuesin e njohur Ledion Liço.

Ai dhe e dashura e tij trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, u bënë prindër të një djali të cilin e emëruan London-Noor.

Dita e sotme përkon me një datë mjaft të veçantë për ta pasi që pikërisht djali i tyre mbush një mujorin e lindjes.

Me këtë rast Ledioni zgjodhi të publikojë një fotografi të re të të birit ku shijej i shtrirë teksa flinte në një pozitë mjaft të ëmbël. /Prive.al/ 

Artikuj të ngjashëm