Një milionë shikime për ‘Me mu’

By

Rreth dy muaj më parë, Gold AG dhe Greta Koçi sollën duetin ‘Mas miri’ që korri sukses të jashtëzakonshëm.

Të njejtën rrugë po e merr edhe bashkëpunimi ‘Me mu’. Kënga ka arritur një milionë shikime në Youtube brenda pesë ditëve duke shënuar një rekord.

Kënga u pëlqye shumë nga fansat e artistëve dhe duket se fakti që u përfol si këngë e ‘vjedhur’ nuk ka ndikuar aspak në sukses.

Prive raportoi se Eni, Greta e Gold AG nuk ishin në dijeni për këtë gjë.

Artikuj të ngjashëm