Një mbrëmje plot intimitet për Valdrin Sahitin dhe të dashurën e tij (FOTO)

By

Emri i dizenjatorit kosovar, Valdrin Sahiti, jo pak herë ka qenë temë diskutimi në mediat rozë por arsyet kanë qenë totalisht më të ndryshme nga kjo e sotmja.

Ai shpeshherë ka fituar vëmendjen e publikut falë punës së tij si kreator i qindra mijëra veshjeve deri më tani.

Por sot ndryshe nga herët tjera, Valdrini, ka vendosur të na befasojë me një fotografi mjaft intime me bashkëshorten e tij të cilën e publikoi në Snapchat. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm