20 Vjet Opinion: Ja si u dukën disa nga më të famshmit (FOTO)

By

Kanë kaluar 20 vjet qysh kur në televizionet shqiptare ka filluar transmetimi i emisionit Opinion, me nikoqir Blendi Fevziun. Fillimisht në TVSH e më pas në TV Klan, ai ka dy dekada që palodhshëm mbanë të gjallë këtë format televiziv, që ka diktuar shpesh diskursin publik në Kosovë e Shqipëri.

Pas një maratone transmetimi, ku ai iu bënte retro kujtimeve të tija gjatë punës 20 vjeçare, erdhi festa e mbrëmjes ku mblodhi fytyrat më të njohura nga Shqipëria.

Ndeja ishte një koktej i organizuar në Tiranë, që përbënte një hapësirë socializuese ku të gjithë po takonin e po uronin Blendin.

E sigurisht, në një event të tillë, se çfarë ke veshur është ndër më të rëndësishmet gjëra.

Prive në vazhdim ju sjellë disa nga imazhet e të famshmëve mbrëmë:

Eni Koçi

Greta Koçi

Aurela Hoxha, Alban Ramosaj dhe Endrit Mertiri

Aulona Musta

Beatrix Ramosaj

#20vjetopinion hmm.. what’s your opinion? ?

A post shared by BEATRIX ? (@beatrixramosaj) on

Xhesika Berberi

#20vjetopinion

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Blendi Fevziu dhe Eni Çobani

Jonida Vokshi

Artikuj të ngjashëm