Sot është një ditë e veçantë për Shpat Dedën

By

Këngëtari shumë i dashur Shpat Deda sot po feston ditëlindjen dhe pranoi urime të panumërta nga miq, kolegë dhe adhurues.

Ndonëse këngëtari po i mungon skenës me prurje të reja muzikore ai së fundmi ishte i angazhuar me performanca në festivalin “Mirëdita, Dobardan”.

Për të shprehur mirënjohjen të gjithë për urime e bukura, këngëtari ndau një video në llogarinë e tij në Instagram duke i falënderuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm