Kënga e re Bleros me SoulKid, premierë në NIN! (Video)

By

Të shtunën në Prive iu njoftuam se Blero dhe Uki Latifi i njohur si SoulKid kanë xhiruar videoklipin e këngës së tyre më të re.

Kjo është kënga e dytë që artistët bëhen bashkë pas ‘Buza’ që u publikua vite më parë.

Tashmë projekti i ri i dyshes është finalizuar dhe premiera e saj do të bëhet shumë shpejt në emisionin ‘Ndrrimi i natës’ me Alaudin Hamitin.

NIN perms faqes në facebook ka paralajmëruar duetin e Bleros dhe SoulKid dhe në videon e publikuar mund ti dëgjoni pak sekonda të këngës së re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm