Një këngë nga Gresa Behluli që çdo motër do ia kushtojë vëllait të saj

By

Së fundmi në familjen e Gresa Behlulit pati festë.

Vëllai i këngëtares Arbëri u martua me Erzën dhe siç e do zakoni u bë një dasmë e madhe.

Sigurisht, nga një familje këngëtarësh nuk kishte si mos t’i dedikohej një këngë origjinale dhëndrit.

Gresa së fundmi ka publikuar këngën e saj dedikuar vëllait dhe nuses së tij. Klipi shoqërohet nga pamjet e dasmës së shumë komentuar.

Ndiqni të plotë këngën e re me titull “Motër e vëlla” në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm