Dizajnerja e njohur bëhet nënë për herë të dytë

By

Në rend janë urimet për dizajneren e famshme Lauren Conrad.

Lauren Conrad dhe burri William Tell kanë mirëpritur një djalë në botë. Dizajnerja e modës njoftoi në Instagram të mërkurën pasdite me titullin, “Djali ynë i ëmbël i fëmijës, Charlie Wolf Tell, ka mbërritur!”

Image result for lauren conrad william tell

Çifti tashmë janë prindër të një djali Liam James Tell, 2.

Ajo  ndau për herë të parë lajmet për shtatzëninë e saj të dytë në prill, duke postuar një foto të ëmbël të barkut të rrumbullakosur duke shkruar, “është e vështirë ta mbash këtë për vete! Shumë e emocionuar të ndajmë që familja jonë do të bëhet pak më e madhe këtë vit”.

Lauren Conrad

Lauren Conrad, William Tell

Artikuj të ngjashëm