Një këngë e re për Plisat: Ja cilët reperë po e sjellin!

By

Plisat kanë festuar mbrëmë 30 vjetorin e themelimit si grup tifozësh, e padyshim kjo ngjarje ka shumë rëndësi për kryeqytetin e sidomos sportdashësit.

Kjo datë nuk mund të lihet edhe pa një projekt artistik e këtë e kanë menduar reperët BimBimma dhe Ergen, për të cilën ka treguar përmes llogarisë së tij në Instagram.

“30 vjet plis, 038” ka shkruar Bimi në një video ku shihet në montazh të klipit për të cilin ka shtuar se do të vij shumë shpejt edhe pse nuk ka përmendur datë.

Produksioni i fundit që reperi solli ishte bashkëpunim me Gencin për ‘Nr1’./Prive.al

30 vjet plis…038 Next one coming out…

A post shared by BimBimma (@nrbim) on

Artikuj të ngjashëm