Një femër në krahët e Yll Limanit! (FOTO)

By

Që prej fillimet në skenë, talenti dhe projektet muzikore ishin pothuajse i vetmi terren në të cilin manovronte në shtyp.

Djaloshi i ëmbël që është personi i ëndrrave për shumë vajza, lidhjet e mundshme nuk i ka zbuluar asnjëherë në media.

Por, duket se Yll Limanit tashmë dikush ja ka vjedhur bindshëm zemrën saqë i sigurtë për lidhjen ka nisur të zbulojë pak nga kjo pjesë.

Kjo të paktën lihet të kuptohet sipas disa fotove të postuara në Instagram ku një vajzë shihet e mbështetur në krahërorin e këngëtarit që s’ka thënë asnjë fjalë të vetme në postimin e tij.

Ky lajm mund t’i ketë dëshpëruar shumë vajza që do donin të ishin në vend të ‘fatlumes’, e cila momentalisht, mbetet misterioze por megjithatë shpresa se fotot mund të jenë thjesht pjesë e ndonjë projekti muzikor ekziston! /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm