Në çfarë situate do të ndodhte pajtimi mes Gold Ag-së, Getit e Noizyt?

By

Tashmë të gjithë e dimë që Gold Ag, Getoar Selimi e Noizy nuk flasin me njëri-tjetrin, kjo për shkak të shumë problemeve që kanë pasur në të kaluarën.

Mirëpo, Gold-i ka treguar se në çfarë mënyrë do të mund të ndodhte një pajtim mes tyre.

Në rubrikën ‘Çitja pikën’ të emisionit Prive, ishte Gold Ag dhe para pyetjes ‘çfarë do të ndodhte po të ishe në një dhomë me Noizyn dhe Getin’, Arian Agushi u përgjigj me: ‘kish ndodh pajtimi ndoshta’.

Shikojeni videon e mëposhtme e cila zbulon se kujt tjetër do t’i dedikonte këngë Gold-i dhe shumë të tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm