Nisin xhirimet e ‘Nostalgjisë’ së Sabriut me Ermalin

By

Bab e bir shumë shpejt vinë me duetin e parë mes tyre. Prive mëson se sot kanë nisur xhirimet për projektin e përbashkët të Sabri dhe Ermal Fejzullahut.

Kënga është titulluar ‘Nostalgji’ dhe shumë shpejt do të jetë gati për publikim.

Përpos kësaj kënge, Sabriu dje ka regjistruar këngën e tij të re në studion e Virusit në Tetovë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm