Kur në pyetje është reklama, femra më e famshme tregon edhe njëherë trupin

By

Shpesh herë theu tabutë duke postuar imazhe lakuriq!

Fjala është për Kim Kardashian, ajo e cila nuk ka nguruar të publikojë fotografi e zhveshur në llogaritë e saj nëpër rrjetet sociale.

Njëjtë ka bërë edhe sot, por jo me gjithë trupin.

Kim postoi një foto ku shihet krejtësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, me anë të cilës i ka bërë reklamë një produkti.

Ua kujtojmë që 37-vjeçarja është nënë e tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali./Prive.al

View this post on Instagram

KKW BODY 4.30 by Vanessa Beecroft #KKWFRAGRANCE

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Artikuj të ngjashëm