Nis numërimi prapa: Po vjen dueti Tayna ft. Dafina

By

Pak kohë më parë, Prive ju njoftoi për një super duet mes Taynas dhe Dafina Zeqirit.

Dy prej artisteve më të pëlqyera të shoubizit shqiptar kanë bashkuar forcat në këngën e cila tashmë vetëm se është e finalizuar.

‘Bye bye’ do të titullohet ky projekt i cili është realizuar në studion e Cricket.

Burime për Prive.al bëjnë të ditur se ka nisur numërimi prapa për këtë këngë e cila sipas të gjitha gjasave do të publikohet këtë fundjavë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm