Nis numërimi prapa për këngën e re nga Bardhi

By

Ditë më parë, Bardhi paralajmëroi projektin e ri muzikor “Zhytem”, që do të lansohej së shpejti.

Tashmë gjithçka është gati dhe ka nisur numërimi prapa për këngën e re!

Dy këngë brenda një kënge do të lansohen sonte në ora 20:00 në platformën Youtube. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BARDHI (@bardhi)

Artikuj të ngjashëm