Nis numërimi prapa për këngën e Arilenës dhe Albanit

By

Ditën e djeshme, përmes postimeve të përbashkëta, Alban Skënderaj dhe Arilena Ara konfirmuan të shumëpriturin bashkëpunim të tyre.

Kënga “A i sheh” do jetë edhe me videoklip.

Ndonëse nuk ka datë të saktë, publikimi nuk do jetë fare i largët.

Numërimi prapa ka nisur! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm