E dëgjuat ende bashkëpunimin e Bardhit? (VIDEO)

By

Artistët Bardh, Eaz dhe Xen kanë publikuar projektin e paralajmëruar muzikor.

“Sa mire po dokesh” quhet kënga, teksti dhe melodia e të cilës janë punuar nga vet artistët.

Kjo është kënga e katërt nga albumi i Bardhit “Trendafil”.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm