Pas lindjes së vajzës, Linda Halimi ka një super surprizë

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Lindita Halimi, ka vendosur që nga Shtetet e Bashkuara, t’i rikthehet jetës së saj profesionale në Europë.

Së fundmi, ka dhënë lajmin se do të nis një turne në Europë ndërsa qytetet ende s’i ka bërë të ditura.

Kjo është dhe lëvizja e parë në karrierë e Halimit, që kur u bë nënë në mënyrë surprizuese për publikun.

Këngëtarja solli në jetë vajzën e saj Kaimanan, në mars të këtij viti derisa po vazhdon ende të qëndrojë në Shtetet e Bashkuara, me partnerin e saj. /prive.al

Artikuj të ngjashëm