Eni dhe Genci nuk janë ndarë: Ja çfarë do ti bashkoj edhe më shumë

By

Lidhjen e tyre nuk e kanë konfirmuar asnjëherë edhe pse tashmë këtu nuk ka asnjë vend për dyshim.

Mirëpo, edhe dyshimet për ndarje tani kanë rënë në ujë, pasiqë pak minuta më parë Genc Prelvukaj kanë paralajmëruar projektin e ri.

‘Shie bie në Tiranë’ mban emrin produksioni i radhës që bashkon çiftit.

I gjithë produkti është nën logon e BlackFish Entertainment, teksa lançimi pritet të bëhet të premten./Prive.al

Artikuj të ngjashëm