‘Shko’ triumfon në Top Fest.

By

Është mbajtur sonte edicioni i fundit i Top Fest. Nga viti që vjen ky festival mban emrin ‘Top Awards.

Mes shumë çmimeve është ndarë edhe ai kryesori që iu dorëzua këngës ‘Shko’  nga Ledri, Lumi dhe Ermali.

Teksa Noizy ka marrë çmimin e internetit./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm