Nga Maldivet, Fjolla Morina pozon e zhveshur në shtrat (FOTO)

By

Para pak ditësh, Fjolla Morina dhe i dashuri i saj Fisnik Syla, i thanë PO njëri-tjetrit në një ambient romantik në ishujt Maldive.

Ata po e shijojnë pushimin pas martesës bashkë dhe këtë e kanë dokumentuar edhe me foto të shumta në rrjete sociale.

Së fundmi, këngëtarja ka pozuar e zhveshur në shtratin nën rrezet e diellit. Gjithsesi, Fjolla mbuloi pjesët intime të trupit./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Artikuj të ngjashëm